می خواهم بهش فکر نکنم و به زندگیم برسم ولی نمی شود. پسره آمده کلی عکس از خودش پست کرده توی اینستاگرام با چسب روی دماغش در زمان ها  و مکان های مختلف. یعنی یک دانه عکس بدون این بزرگوار روی صورتش نیست. "من با چسب دماغم توی باغ" "من با چسب دماغم توی توالت" "من با چسب دماغم کنار رفیق فابریکم" "من با چسب دماغم در حال ژست گرفتن"  البته هر کسی حق دارد هر چه می خواهد پست کند و اصلا هزار تا عکس این شکلی بگذارد ولی برای من کمی عجیب است. داستان چسب روی دماغ این آقا شبیه لباس های من است که از بس همین چند دست لباس را همه جا پوشیده ام و توی همه عکس هایم یک رنگ هستم حالم دیگر از عکس های خودم به هم می خورد. تصمیم من برای پوشیدن این لباس ها اقتصادی است ولی دلایل او چیست؟

می خواهد بگوید من دماغ عمل کرده ام؟

می خواهد بگوید پول دار بوده ام دماغ عمل کرده ام؟

نکند چسب زخمش از این چسب زخم های مارک دار است که ما فقیر فقرا توان خریدش را نداریم و من از بس ندید پدید هستم نمی توانم این نکته را درک کنم؟

شاید با چسب روی دماغش بدون چسب خوشگل تر به نظر می رسد؟

دوست دخترش عاشق چسب روی دماغ است؟ دخترها به خاطر همین چسب به دامش افتاده اند؟

چسب جوری چسبیده و هیچ جوره جدا شدنی نیست؟

کلهم نشسته ام دارم توی امور خصوصی مردم دخالت می کنم از خودم هم خجالت نمی کشم! اصلا توی مرحله اول خجالت نکشیدم رفتم همچین پیجی را نگاه کردم؟ کلا احتیاج دارم یکی بیاید درس اخلاقیات بهم بدهد!

داستان رژهای من!

داستان های چسب دماغ!

چسب ,توی ,عکس ,دماغ ,روی ,های ,با چسب ,چسب دماغم ,چسب روی ,من با ,روی دماغ

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

در قلمـرو ریاضیات فروشگاه 01 کارآفرینی پروژه های آماده میکس و مونتاژ فیلم و گرافیک خبرگزاری والیبال ، خبرها روز والیبال ایران و جهان مدرسه دفینه Ž دین دین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. خاطرات يک ذهن تنها دانلود برای شما